Věrnostní program

Vážení zákazníci,

velmi si vás vážíme a jsme rádi, že nám zůstáváte věrni. Jako naše poděkování vám nabízíme věrnostní program plný slev.
 

Výhody členství:

  • slevy na nákupy a služby
  • informace o novinkách a akcích
  • speciální nabídky, poradenství, soutěže

 

Jak se stát členem?

Postup je jednoduchý. Po vyplnění krátkého formuláře u pokladny získáte zdarma Zákaznickou kartu pro možnost uplatňování slev.

 

Přehled slev (částka je vč. DPH):

  • nákup do 500 Kč - 2% sleva
  • nákup od 501 do1 000 Kč - 5% sleva
  • nákup od 1001 do 2 500 Kč - 8% sleva
  • nákup nad 2 500 Kč - 10% sleva

Slevy platí okamžitě pro každý jednorázový nákup kromě akčních položek a volně loženého zboží.

 

Informace pro držitele původních zákaznických karet „Rašelina Fišer“

Tyto původní karty zůstávají nadále v platnosti a není nutné je vyměňovat za nové. Zákaznické výhody však budou poskytovány pouze dle nových pravidel. Pokud byly na kartu nastřádány nějaké body dle předchozích pravidel, je možné tyto body uplatnit při nejbližším nákupu. Termín pro vyčerpání nastřádaných bodů je do 30. 6. 2017.

 

Ochrana osobních údajů

Vyplněním věrnostního formuláře s údaji (jméno, příjmení, PSČ, e-mail) udělujete dobrovolně souhlas se zpracováním svých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (v platném znění) a ve smyslu GDPR (Nařízení (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů) společnosti Rašelina zahradní centrum s.r.o. a to v rozsahu jméno, příjmení, e-mailová adresa, PSČ bydliště.

Zároveň dle zákona č. 480/2004 Sb. a GDPR dobrovolně udělujete souhlas s využitím svého elektronického kontaktu pro marketingové a obchodních aktivity správce osobních údajů včetně šíření obchodních sdělení elektronickými prostředky týkajících se jeho výrobků či služeb. Váš kontakt nebude jakkoli distribuován dalším osobám (právnickým i fyzickým). Pro rozesílání obchodních sdělení – newsletter používáme služby poskytovatele hromadného rozesílání mailů.